Pas largimit nga “Dancing With The Stars” Rike Roci kthehet në Itali, shikoni si e ka pritur familja – AlpeGossip
Pas largimit nga “Dancing With The Stars” Rike Roci kthehet në Itali, shikoni si e ka pritur familja

Pas largimit nga “Dancing With The Stars” Rike Roci kthehet në Itali, shikoni si e ka pritur familja

Ish-banorja e “Big Brother 6” Rike Roci u largua për pak kohë nga Italia për t’u bërë pjesë e spektaklit të kërcimit “Dancing With The Stars”. Por rrugëtimi i saj nuk ishte shumë i gjatë dhe për këtë ajo është kthyer në Itali tek familja e saj të cilët jetojnë prej vitesh aty. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ Rikja ka treguar surprizën e bukur që familjarët kanë organizuar me rastin e kthimit pranë tyre. Ata janë mbledhur në një darkë familjare e cila duket se e ka kënaqur pafund ish-banoren.

“Falenderoj familjen time që pas një muaji më pritën kështu”,- ka shkruar ajo.