Keni frikë të rrezikoni me ngjyrat? Ja si i kombinojnë VIP-at koloret e ndezura, nga Elvana tek Franceska... (FOTO) - AlpeGossip
Keni frikë të rrezikoni me ngjyrat? Ja si i kombinojnë VIP-at koloret e ndezura, nga Elvana tek Franceska… (FOTO)

Keni frikë të rrezikoni me ngjyrat? Ja si i kombinojnë VIP-at koloret e ndezura, nga Elvana tek Franceska… (FOTO)

Kur bëhet fjalë për modën, blogeret më të famshme në Shqipëri dhe vajzat e ekranit, janë të parat që i përqafojnë ndryshimet. Dhe jo vetëm kaq, por shpeshherë janë ato që i bëjnë këto ndryshime.

VIP-et tona kur vjen puna te veshjet i shohim gjithmonë me kombinime interesante dhe plot shije. Të pakursyera në ngjyra femrat më të bukura shqiptare kthehen në frymëzim për të gjithë që pëlqejnë veshjet e tyre.

Dhe për të gjithë ata të cilët kanë frikë të rrezikojnë në ngjyrat e ndezura, ato na tregojnë disa kombinime mjaft të thjeshta që do ju bëjnë të dukeni plot stil.

Jonida Maliqi 

Dorina Mema

Luana Vjollca

Elvana Gjata

Lori Hoxha

Franceska Jace

Roza Lati

Zaimina Vasjari

Alba Hoxha

Enca

Orinda Huta