Kejvina e Ermalit DJEG RRJETIN! Publikon FOTO me të PASMET jashtë nga Spanja – AlpeGossip
Kejvina e Ermalit DJEG RRJETIN! Publikon FOTO me të PASMET jashtë nga Spanja

Kejvina e Ermalit DJEG RRJETIN! Publikon FOTO me të PASMET jashtë nga Spanja

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, e cila u bë e njour si velina e “Xing me Ermalin”, pas pushimeve në Mykonos ka zgjedhur të shkojë në Ibiza në Spanjë.

Kejvina ka publikuar shpesh foto nga pushimet e saj ku ka treguar format trupore, dhe herë herë duke provokuar ndjekësit në Instagram

Mirëpo ditën e sotme Kejvina e lëshoi dorën dhe përshëndet fansat me një foto ku ajo që bie në sy janë të pasmet e saj dhe asgjë tjetër.

Kejvina di si të tërheqi vëmendje gjithmonë dhe këtë e kemi kuptuar që nga dalja e saj e parë në ekran ku për një kohë të gjatë u fol a kishte veshur të brendshme apo jo./AlpeNews.al/