NA BEFASUAN ME GUXIMIN E TYRE/ Meshkujt e showbizit shqiptar të cilët u kthyen në bjond (FOTO) – AlpeGossip
NA BEFASUAN ME GUXIMIN E TYRE/ Meshkujt e showbizit shqiptar të cilët u kthyen në bjond (FOTO)

NA BEFASUAN ME GUXIMIN E TYRE/ Meshkujt e showbizit shqiptar të cilët u kthyen në bjond (FOTO)

Jemi mësuar të shohim femrat e showbizit të ndryshojn shpesh “look” duek guxuar deri në çmenduri por  së fundmi edhe meshkujt po bëjnë të njëtën veprim.

Ka qenë reperi Majk ai që ka publikuar para disa ditësh një foto ku shihet bjond dhe nuk është i vetmi pasi edhe artist të tjerë meshkuj kanë guxuar.

Ndërkohë që Sabiani njihet prej vitesh si bjond , këta artistë  të tjerë  kanë guxuar së fundmi. Ndoshta nuk ejmi mësuar ti shohim meshkujte  showbizit të guxojnë tek “look-u” nuk mund ta mohojm se ky ndryshi na pëlqeu.

Fero Fera

Majk

Bojken Lako

Sabian

Bruno

Isli Islami

AlpeNews.al