HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Emina Cunmulaj ka një “zemër të bardhë” fiks si një virgjëreshë tipike – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Emina Cunmulaj ka një “zemër të bardhë” fiks si një virgjëreshë tipike

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Emina Cunmulaj ka një “zemër të bardhë” fiks si një virgjëreshë tipike

Emina Cunmulaj është ndër modelet e njohura shqiptare e cila siç dihet prej vitesh jeton në Amerikë. Bukuroshja shqiptare është e martuar me miliarderin e njohur nga Irani, Sam Nazarian me të cilin ka edhe dy vajza.

Modelja është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Emina publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj dhe komentohet gjatë për jetën e saj private.  Si një “virgjëresh tipike” e horoskopit ajo shfaqet gjithmonë e thjeshtë dhe mjaft e dashur me të gjithë.

Ja disa nga karakteristikat tipike të Eminës si një virgjëresh.

Për femrat e kësaj shenje, gjeja me e rëndësishme është edukimi dhe maturia. Arritja e perfeksionit dhe statusit social është një mani për to. Nëse do të flasim për problemet shoqërore dhe sociale  do të ndiheshim krenar për modelen pasi ajo gjithmonë shfaqet e gthme për të ndihmuar të tjerët.

Femrat e shenjës se virgjëreshës janë shume kërkuese dhe analizojnë çdo situate dhe çdo person qe ju afrohet. Ato i kritikoje shume te tjerët. Nuk janë të paktat rastet kur modelja nuk ja u ka përtuar fansave me përgjigjet dhe nuk i ka kursyer aspakt kritikat për të gjtihë ndjekësit apo veprime që nuk i pëlqejn.

 

Nëse do ta përshkruanim me tre fjali  tipike si një virgjëresh të denjë Eminën do të ishin: Arritjet, racionaliteti dhe thjeshtësia.

View this post on Instagram

Let it drip 💧💧💧 @brandonespyphoto

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

AlpeNews.al