“TI RRONKE KOT”/ Kozeta Kurti i kthehet Ermal Peçit: Qejfi nuk behet vetëm në shtrat – AlpeGossip
“TI RRONKE KOT”/ Kozeta Kurti i kthehet Ermal Peçit: Qejfi nuk behet vetëm në shtrat

“TI RRONKE KOT”/ Kozeta Kurti i kthehet Ermal Peçit: Qejfi nuk behet vetëm në shtrat

Gazetarja e njohur Kozeta Kurti ishte e ftuar sot në “Trokit”, së bashku me këngëtaren Evi Reçi për të folur mbi koncertin e dueteve hit pop/rock. Kozeta tregoi se artistët e përzgjedhur do të jenë në duete gjatë gjithë koncertit live.

Gjatë emisionit Kozeta dhe Evi u bënë pjesë e një loje ku këngëtares i ra pyetja: “Katër gjërat që pëlqen të bësh në shtrat?”

“Të fle, të shoh telefonin, të dëgjoj muzikë dhe…”, u shpreh Evi e në këtë moment moderatori Ermal Peçi e ndërpreu dhe u shpreh: “Isha gati t’i thoja ti rronke kot mi goc”.

“Kjo nuk bënka asgjë në krevat, fle gjumë”, tha Ermali duke qeshur.

“Po pikërisht, ka qejf ti bëj në vende të tjera, pse duhet t’i bëjë patjetër në shtrat”, u shpreh Kozeta duke shkaktuar shumë të qeshura.