“RRUP SUP DO JA BËJ BURRIT DHE DO E ÇOJ TE MAMI”/ Moderatorja shqiptare i habiti të gjithë me deklaratën e saj – AlpeGossip
“RRUP SUP DO JA BËJ BURRIT DHE DO E ÇOJ TE MAMI”/ Moderatorja shqiptare i habiti të gjithë me deklaratën e saj

“RRUP SUP DO JA BËJ BURRIT DHE DO E ÇOJ TE MAMI”/ Moderatorja shqiptare i habiti të gjithë me deklaratën e saj

Moderatorja shqiptare, Arjola Shehu ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’.

Ajo ka folur për karrierën e saj, ndër të tjera ka treguar disa të  fshehta rreth vetes.

Për shembull, Arjola ka treguar se nuk di të gatuajë. Megjithatë kjo nuk e pengon që të ftojë njerëz në shtëpi pasi gatimet i merr gati në restorant.

Moderatorja zbuloi dhe se kë do zgjidhte në një të ardhme nëse do ta ftonin mamaja dhe vjehrra për drekë në të njëjtën kohë.

‘Unë rrup sup do ja bëj burrit dhe te mami do ta coj. Se bëj shaka. Besoj kur ka kompromis, ndoshta i mbledhim të gjithë në një vend’, tha Arjola duke qeshur.