Pasi i futën “xixat” për romancën mes Amos Zaharias dhe Adela Lamit, flet partnerja e tij: Tani që e mora vesh do ti hyj thellë këtij muhabeti! – AlpeGossip
Pasi i futën “xixat” për romancën mes Amos Zaharias dhe Adela Lamit, flet partnerja e tij: Tani që e mora vesh do ti hyj thellë këtij muhabeti!

Pasi i futën “xixat” për romancën mes Amos Zaharias dhe Adela Lamit, flet partnerja e tij: Tani që e mora vesh do ti hyj thellë këtij muhabeti!

Në sezonin e kaluar të Dancing with the Stars aktori i njohur Amos Zaharia ka kërcyer përkahrë balerinës së njohur Adela Lami. Në këtë periudhë në media qarkulluan disa fjalë se ata ishin duke përjetur një romancë, gjë e cila u mohua nga të dyja anët.

Të ftuar këtë javë në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën kanë qenë Amosi dhe partnerja e tij Gigiola. Ajo është pyetur nëse u bë xheloze kur Amosit i erdhi serish ftesa për në këtë spektakël.

“Unë nuk dija gjë tani që e mora vesh do i hyj thellë këtij muhabeti. Cdo gjë që ka lidhje me profesionin e Amosit është e rëndësishme të respektohet, lidhja jonë është e konsoliduar për të qenë xheloz për një balerinë apo balerin mashkull, varet domethënë. Me Adelën ka një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore, unë vet nuk e kam njohur”.- ka thënë ajo.

E pra, tashmë nuk ka më vend për dyshimë!