NJË MREKULLI/ Nuset e ardhshme do të mrekullohen pas trendit të ri të fustaneve – AlpeGossip
NJË MREKULLI/ Nuset e ardhshme do të mrekullohen pas trendit të ri të fustaneve

NJË MREKULLI/ Nuset e ardhshme do të mrekullohen pas trendit të ri të fustaneve

Nuset e ardhshme të mos vendosin për veshjen e nusërisë, pa parë koleksionin e ri të “Bridal Fashion Week”. Pavarësisht detajeve të veçanta, stilistët mbeten besnikë ndaj klasikes.

Më mirë, hidhini një sy fustaneve dhe gjeni atë që do të vishni në dasmë tuaj.

Madhështor, klasik dhe i paharrueshë. Gjithçka që mund të përshkruj këtë fustan.

Nëse je besnike e klasikes, ky është!

Sa ekstravagant aq edhe elegant. Dantella bën gjithnjë diferencën!

Detaje i krahëve të rënë dhe bishti i veçantë. Kaq mjafton që fustani juaj të dallojë lehtësisht nga të tjerët.

Nuset e 2020-ës duken kështu apo jo?

Fustani që s’njeh kohë.

Nuk është askund e shkruar që nuset duhet të veshin fustan. Frymëzohuni me keto super pantallona sateni !

E pavarur dhe një hap para të tjerëve!

Qëndrojmë tek finesa. Gjithnjë aty.