Vajza SEKSI e Sabianit “çmend rrjetin”/ Poston VIDEON duke u puthur, por jo me atë që mendoni… – AlpeGossip
Vajza SEKSI e Sabianit “çmend rrjetin”/ Poston VIDEON duke u puthur, por jo me atë që mendoni…

Vajza SEKSI e Sabianit “çmend rrjetin”/ Poston VIDEON duke u puthur, por jo me atë që mendoni…

Vajza e këngëtarit Sabian ka ndezur sërish rrjetin.

Keisi Medini, modelja sexy gjithmonë përflitet për pamjen e saj mjaft tërheqëse dhe postimet provokuese. Këtë herë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video ku shfaqet mjaft e afërt me shoqen e saj të ngushtë.

Ajo duket ta puthë në qafë miken e saj të cilën Keisi e ka cilësuar ‘gruaja’ . Pak ditë më parë miken e saj bionde e ngatëruan me të ëmën anëtares së OTR