BESI ZBULOI DHURATËN PËR AJKËN/ Komenti i Arbanës do ju shkrijë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
BESI ZBULOI DHURATËN PËR AJKËN/ Komenti i Arbanës do ju shkrijë së qeshuri  (FOTO)

BESI ZBULOI DHURATËN PËR AJKËN/ Komenti i Arbanës do ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Ditën e djeshme vogëlushja e Xhensilës dhe Besit mbushi 1 vjeç. Çifti e festoi ditëlindjen e vajzës me familjarët e miqtë më të ngushtë në dy festa, një në oborr e tjetrën në lokal.

Sot Besi zbuloi se për ditëlindjen e parë, Ajkës i kanë bërë dhuratë një qenush.

Mes komenteve të shumta në postimin e Besit, ka rënë në sy komenti Arbanës e cila i shkruan: “Po pse mire e keni skifterin”.

“Kisha edhe nje ujk si opsion, dhurate nga Puka, por zgjodhem qenin”, i përgjigjet Besi duke e shoqëruar me emoji të qeshur.