NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Këngëtari i njohur martohet me të dashurin (FOTO) - AlpeGossip
NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Këngëtari i njohur martohet me të dashurin  (FOTO)

NË FSHEHTËSI TË PLOTË/ Këngëtari i njohur martohet me të dashurin (FOTO)

Këngëtari i njohur dhe shumë i komentuar, këngët e të cilit i kemi dëgjuar prej vitesh, Tiziano Ferro është martuar me të dashurin e tij, Victor Allen.

Ceremonia e martesës është mbajtur dje në një vilë në Sabaudia, provincë në Lazio dhe të ftuar ishin prindërit e Tizianos dhe 40 miqtë më të afërt të çiftit.

Partneri i Tizianos, Victor Allen është 54 vjeç dhe nga Los Angeles.

n