Shefe, shefe por shihni si e quan Luana Vjollca, Sara Hoxhën (FOTO) – AlpeGossip
Shefe, shefe por shihni si e quan Luana Vjollca, Sara Hoxhën (FOTO)

Shefe, shefe por shihni si e quan Luana Vjollca, Sara Hoxhën (FOTO)

Me siguri e keni humbur këtë pjesë…

Sara Hoxha është një ndër trashgimtaret e ‘Top Media’ ndërsa Luana Vjollca tashmë moderatore e emisionit ‘Shiko kush luan’ po bën rreth 10 vite në atë televizion. Mund të themi se Sara është një ndër shefet atje por lidhja që ka krijuar me stafin duket vërtet e fortë dhe tani me disa prej tyre gëzon shoqëri mjaft të mirë. Një ndër to është edhe Luana. Sara sapo kaloi ditëlindjen e saj dhe urimi i Vjollcës ishte mjaft i afërt, nga vetë epiteti që i vendos.

“Happy Birthday Zog”, shkruan Luana duke e uruar kështu Hoxhën.