“BËJ QEJF ME QEJFIN TIM”/ Bashkëshorti surprizon Blerina Bombajn me dhuratën e veçantë (VIDEO) – AlpeGossip
“BËJ QEJF ME QEJFIN TIM”/ Bashkëshorti surprizon Blerina Bombajn me dhuratën e veçantë (VIDEO)

“BËJ QEJF ME QEJFIN TIM”/ Bashkëshorti surprizon Blerina Bombajn me dhuratën e veçantë (VIDEO)

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është surprizuar sot nga bashkëshorti i saj me një dhuratë të veçantë, një makinë klasike të cilat siç duket ai i pëlqen shumë.

“Kur e ke bashkeshortin me gusto allasoj, pret per dhurate makine te 92shit, me 20mije km, qe mund te jete nder te paktat qe qarkullojne.
Kshu eshte pa kondicioner, me sedilje te leshta, por ama e ke vetem ti, kjo ka rendesi. Kesaj i thone, bej qef me qefin tim”, shkruan Blerina.

Kujtojmë që pak kohë më parë dietologia tregoi se me bashkëshortin e saj është njohur nëpërmjet stilistit Joni Peçi.

“Me thene te drejten, nese nuk do kisha njohur Jonin, jeta ime pa diskutim qe nuk do te ishte kjo! Nuk e di si do te ishte, por falenderoj Zotin qe takova Jonin i cili u be shkase qe une u njoha dhe u dashurova me ate qe sot eshte bashkeshorti im, babai i dy femijeve te mi dhe mbeshtetja e hekurt e gjithe deshirave te mia. Me pak fjale, Joni Peci ishte shkesi”, është shprehur Blerina.