I PANË KAPUR PËRDORE/ Po “çmendet” rrjeti, njihuni me çiftin më të ri të showbiz-it (FOTO) – AlpeGossip
I PANË KAPUR PËRDORE/ Po “çmendet” rrjeti, njihuni me çiftin më të ri të showbiz-it (FOTO)

I PANË KAPUR PËRDORE/ Po “çmendet” rrjeti, njihuni me çiftin më të ri të showbiz-it (FOTO)

Në 4 korrik, ditën e pavarësisë së SHBA, dyshja e njohur e artistëve Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë parë shumë pranë njëri-tjetrit. Përgjatë gjithë kohës ata kanë qëndruar bashkë për të shijuar spektaklin dhe në fund janë larguar të kapur për dore.

Lajmi ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë mendojnë se dyshja po përjeton një histori dashurie.
Mediat e huaja shkruajnë se marrëdhënia mes tyre mund të ketë lindur kohë më parë, që kur ata bashkpunuan për këngën “Senorita”.


Në klipin e këngës ata shfaqeshin shumë të afërt me njëri tjetrin dhe që aty mendohej se ata ishin bashkë.


Camila dhe Shawn nuk kanë reaguar ende lidhur me këto lajme, megjithatë tani gjithçka ka dalë sheshit.