NA SUPRIZOI/ Luana Vjollca nisë fuqishëm sezonin veror (FOTO) – AlpeGossip
NA SUPRIZOI/ Luana Vjollca nisë fuqishëm sezonin veror (FOTO)

NA SUPRIZOI/ Luana Vjollca nisë fuqishëm sezonin veror (FOTO)

“Mi dhe flakë mallit tim”, është hiti që Luana Vjollca ka nisur fuqishëm sezonin verore.

Miliona klikime kanë bërë që Luana të jetë njëra prej vajzave më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar.

Ajo mbrëmë ishte në një koncert në Kaçanik ku këndoi para qindra të pranishmëve në njërin prej lokaleve të kësaj qyteze.