U KAPËN MAT/ Zbulohet i dashuri i Belinda Dragotit (FOTO) - AlpeGossip
U KAPËN MAT/ Zbulohet i dashuri i Belinda Dragotit (FOTO)

U KAPËN MAT/ Zbulohet i dashuri i Belinda Dragotit (FOTO)

Velina e re e emisionit ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti që pas daljes së parë në emisionin e njohur u kthye në një ndër personazhet më të komentuara në media. Belinda ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe numëron shumë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shihet Belinda përkrahë një djali që quhet Pavjol Kola.

“Zbulohet i dashuri i Belinda Dragotit”, ka shkruar Emrali përmbi foto. Kjo është një shaka nga ana e moderaratorit pasi në profilin e Jolit në Instagram shihet se ai ka publikuar shumë foto me brunen simpatike, por edhe me ish- velinën e ‘Xing’,  Kejvina Kthellën dhe këngëtaren Olimpia.

Joli është një nga montazhierët e emisionit ‘Xing me Ermalin’ dhe ai gjithashtu njihet dhe si këngëtar i ri dhe producent. Në profilin e tij në Instagram ai ka tërhequr vëmendjen me video ku bën covera të këngëve të njohura.