“NDIHEM I PLOTËSUAR”/ Stine rrëfehet për vajzën dhe një largim nga Shqipëria (VIDEO) – AlpeGossip
“NDIHEM I PLOTËSUAR”/ Stine rrëfehet  për vajzën dhe një largim nga Shqipëria (VIDEO)

“NDIHEM I PLOTËSUAR”/ Stine rrëfehet për vajzën dhe një largim nga Shqipëria (VIDEO)

Sot në emisionin  KafeIN ishte Stine. Në rolin e një prodhuesi dhe interpretuesi, ai foli si kurrë më parë, për momentin e tij të karrierës dhe jetës personale.

Fillimisht ai u shfaq i emocionuar duke folur për vajzën e tij dhe herën e parë si baba. Këngëtari tha, se ndjehej plotësisht i ndryshuar dhe i plotësuar.

Sa i takon karrierës, ai tregoi se brenda këtij viti do publikohen jo vetëm projektet e reja, por Stine zbuloi se do ketë një album. Ai foli për raportet me Gjermaninë dhe përpjekjet e tij aktuale për një kalim atje.