Personazhet tuaja të preferuar/ Zbulohen emrat e konkurentëve të ”Dance with me 5” (FOTO) – AlpeGossip
Personazhet tuaja të preferuar/ Zbulohen emrat e konkurentëve të ”Dance with me 5” (FOTO)

Personazhet tuaja të preferuar/ Zbulohen emrat e konkurentëve të ”Dance with me 5” (FOTO)

Ditën e djeshme u zbuluan emrat e parë të konkurentëve që do të garojnë në spektakël:

Sazan Guri, Monika Lubonja, Eni Jani dhe Genc Fuga.

Gazeta Express ka zbuluar ditën e sotme pjesën tjetër të emrave qe do të marrin pjesë në garë. Anjeza Maja do të jetë një prej tyre, ndërkohë që përflitet se do të jenë gjithashtu reperja Tayna dhe çifti Venera Lumani dhe Lind Islami.