Genta e Big Brother e pranon: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks dhe ja çfarë ndodhi... - AlpeGossip
Genta e Big Brother e pranon: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks dhe ja çfarë ndodhi…

Genta e Big Brother e pranon: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks dhe ja çfarë ndodhi…

Genta Gjalpi është një ndër personazhet ikonë të “Big Brother” ndër vite.

Pavarësisht se rrallë e shohim në media, ajo di të kthehet në vëmendje dhe të thithë gazetarët e medias rozë.

A i kanë ofruar ndonjëherë para për të bërë seks Gentës?!

Gjatë një emisioni Genta nuk ka denjuar të përgjigjet dhe e ka pranuar se asaj i kishin ofruar para në këmbim të seksit por nuk kishte pranuar deri më tani, megjithëse shuma më e vogël që i është ofruar ishte 5 mijë euro.

“Po ma kanë ofruar ata çunat që njoh, ndonjëherë. Kur je person publik ndodh më shpesh, ndoshta ngaqë jep idenë se je një njeri më i çlirët.

Ata që shkruajnë as i konsideroj fare nuk i përgjigjem,”-ka vijuar Genta./AlpeNews.al/