NUK DINI SI TË KOMBINONI XHAKETAT? Këto janë 5 mënyrat se si duhet t’i vishni ato – AlpeGossip
NUK DINI SI TË KOMBINONI XHAKETAT? Këto janë 5 mënyrat se si duhet t’i vishni ato

NUK DINI SI TË KOMBINONI XHAKETAT? Këto janë 5 mënyrat se si duhet t’i vishni ato

Eshtë tetor, prandaj nxirrni gjithë llojet e xhaketave që keni në dollap dhe mendjen këtu! Nuk është dhe aq e vështirë sa ju duket për të kombinuar një xhaketë, thjesht ju duhet pak frymëzim. Më poshtë do të gjeni 5 kombinime veshjesh, ku xhaketa është elementi që bën diferencën!

5 mënyra për të kombinuar gjithë llojet e xhaketave

1. Xhaketë gri + këmishë me vija + xhinse blu

Një xhaketë e tillë reziston për shumë kohë, prandaj mos u mendoni dy herë para se ta blini.

5 mënyra për të kombinuar gjithë llojet e xhaketave

2. Xhaketë + Fustan i shkurtër + çizme deri tek gjuri

Nuk ka rëndësi sa minimaliste është veshja juaj për aq kohë sa mbani një xhaketë të tillë krahëve. Mund të shkoni kudo!

5 mënyra për të kombinuar gjithë llojet e xhaketave

3. Një xhaketë të fryrë/xhup + fustan të gjatë+ atlete

Veshje që i shkon për shtat çdo ore të ditës. Do të ndiheni rehat dhe stil në të njëjtën kohë!

5 mënyra për të kombinuar gjithë llojet e xhaketave

4. Xhaketë oversize me kuadrata + një fustan+ çantë me ngjyrë

Kujdesuni të merrni çantën e duhur!

5 mënyra për të kombinuar gjithë llojet e xhaketave

5. Xhaketë + pulovër+ xhinse

A mund të rrimë gjithë vjeshtën/dimrin kështu? Faleminderit!

Burimi: Who What Wear