Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por shihni si e përshkruan veten (FOTO) – AlpeGossip
Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por shihni si e përshkruan veten (FOTO)

Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por shihni si e përshkruan veten (FOTO)

Luana ka plotësisht të drejtë! Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe numëron një numër të madh fansash të cilëve di çfarë t’ju dhurojë. Luana mbylli me sukses emisionin e saj “Shiko Kush Luan” dhe tani është zyrtarisht me pushime. Luana ka një marrëdhënie të mirë me rrjetet sociale dhe shumë momente nga jeta e saj i ndan me ndjekësit në Instagram dhe jo vetëm.

Së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur shumë thjeshtë por sigurisht e kombinuar në mënyrë perfekte dhe e kuruar deri në detaje. Ama përshkrimi që ka përdorur për foton ishte me të vërtetë i goditur pasi ajo ka shkruar “Luanesh”.

E pra e tillë është Luana!