POSTON FOTON ME DY TULLACËT/ Xhemi Shehu bën dedikimin: Njëri nga këta të dy… – AlpeGossip
POSTON FOTON ME DY TULLACËT/ Xhemi Shehu bën dedikimin: Njëri nga këta të dy…

POSTON FOTON ME DY TULLACËT/ Xhemi Shehu bën dedikimin: Njëri nga këta të dy…

Xhemi Shehu është ndër figurat televizive më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse jo shumë aktive në rrjetet sociale, Xhemi di gjithmonë të jetë kryetema e mediave rozë.

Para pak orësh,  ajo ka publikuar në ‘INstastory’ një foto ku shfaqet mes Salsano Rrapit dhe Ledio Lakos.

Ky i fundit feston sot ditëlindjen dhe moderatorja i ka uruar që viti tjetër ta gjejë me flokë.

‘Njëri nga këta u rrit sot. Edhe 100 e me flokë vitin tjetër’, shkruan Xhemi.