“UNË I QETË KAM QENË”/ Efi kritikon Luizin: S’na le rehat, në ëndërr dëgjoja gërhitjen tënde – AlpeGossip
“UNË I QETË KAM QENË”/ Efi kritikon Luizin: S’na le rehat, në ëndërr dëgjoja gërhitjen tënde

“UNË I QETË KAM QENË”/ Efi kritikon Luizin: S’na le rehat, në ëndërr dëgjoja gërhitjen tënde

Efi ka kritikuar Luizin se nuk i ka lënë aspak të qetë banorët. Gërhitja e këngëtarit është kthyer në shqetësim për banorët, ndërsa Efi i ka thënë se as në gjumë nuk e ka lënë rehat.

Luizi: Unë i qetë kam qen

Efi: Po shumë, me atë fytyrën tënde…Nuk na lë aspak të qetë. Fillove gërhisje gjatë gjithë kohës. Jo vetëm natën. Unë shihja ëndërr dhe ti gërhisje