HOROSKOPI 4 MARS/ “Kujdes në dashuri”. Ja parashikimi i yjeve për diten e sotme – AlpeGossip
HOROSKOPI 4 MARS/ “Kujdes në dashuri”. Ja parashikimi i yjeve për diten e sotme

HOROSKOPI 4 MARS/ “Kujdes në dashuri”. Ja parashikimi i yjeve për diten e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

E premte është një ditë shumë interesante për dashurinë. Nuk përjashtohen idetë e shkëlqyera në punë që do të jenë një promovim për punonjësit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Është një ditë shumë pozitive për ndjenjat që ju fton të jeni të dashur. Do të keni pak tension në punë nëse keni nisur një punë të re.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Dita e premte do të ndiheni melankolik, nëse prej disa kohësh jetoni në një marrëdhënie konfliktuale. Në punë, bëni mirë të bëni zgjedhjet tuaja të ardhshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Kujdes në dashuri, mund të keni një diskutim të vogël. Për sa i përket punës, nuk do të mungojnë sukseset për ata që përveshin mëngët.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Flisni me qetësi, në dashuri, të premten dhe të shtunën Hëna është në favorin tuaj. Në punë ndiheni të lodhur dhe për shkak të kësaj mund të lindin debatet.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Edhe nëse ndiheni ende të shqetësuar, nuk do ta shfaqni. Në punë situata ndahet në gjysmë. Periudha është stimuluese për ata që kërkojnë risinë, ata që punojnë me përqindje nuk janë të lumtur.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Dita është pozitive në dashuri. Në punë e premtja është një periudhë e mirë për të bërë projekte të reja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri të premten është dita e duhur për të diskutuar me dikë. Në punë qëndroni larg debateve dhe bëni kujdes.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Kujdes në dashuri, nëse diçka nuk funksionon është më mirë të flisni për këtë gjë. Në punë situata është shqetësuese. Nëse keni biznesin tuaj, duhet të merrni një vendim të vështirë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të premten mund të filloni një histori me dikë që pëlqeni. Kujdes nga puna, mund të debatoni për gjëra të vogla.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Këtë fundjavë yjet janë në shenjën tuaj. Në punë ka një atmosferë ndryshimi. Dëshironi të mbyllni atë një çështje nuk ju intereson më.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Kjo është me të vërtetë një ditë e shkëlqyer për ndjenjat, aq sa mund të harroni të kaluarën. Në punë, përkushtojuni gjërave të reja.