E akuzuan për operacione kur i doli video nga X Factor, habit përgjigja e Rinës - AlpeGossip
E akuzuan për operacione kur i doli video nga X Factor, habit përgjigja e Rinës

E akuzuan për operacione kur i doli video nga X Factor, habit përgjigja e Rinës

Reperja e hitit “Ashiqare”, Rina Balaj ka bërë bujë që me publikimin e këngëve të para e deri tani kur numëron disa projekte të suksesshme e që janë pëlqyer shumë. Rina është gjithashtu e komentuar shumë në media e rrjete sociale për shkak të pamjes së saj.

Reperes super seksi pak kohë më parë iu publikua një video kur ajo konkurronte në “X Factor” e menjëherë nisën kritikat dhe akuzat se ajo ka bërë operacione.

Me anë të një postimi në Instastory, Rina sot i ka dhënë fund thashethemeve duke publikuar një video ku shkruan: “Jo unë nuk kam mbushës buzësh apo botoks në fytyrën time”.