“JE POZICIONUAR PAS SQETULLËS SË ILIRIT”/ Donaldi i ashpër me Arjolën – AlpeGossip
“JE POZICIONUAR PAS SQETULLËS SË ILIRIT”/ Donaldi i ashpër me Arjolën

“JE POZICIONUAR PAS SQETULLËS SË ILIRIT”/ Donaldi i ashpër me Arjolën

Debati ka vijuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Donaldi i ka thënë se po e oenalizon pjesa që po rri pas Ilirit dhe nuk po bën lojën e saj.

Por kjo ka sjellë kundërshtimin e Arjolës.

Donald: Je pozicionuar pas sqetullës së Ilirit. Unë nuk kam asnjë nga mbrapa.

Arjola: Respektin e kemi krijuar në këtë shtëpi. Nuk ka ndodhur që unë do e mbroj se e kam shok. Unë do e mbroj se e kam shok.

Donaldi: Po të penalizon kjo