“P*RDHUNI”/ Albana Osmani nervozohet keq në rrjete sociale: Për monstrat atje jashtë… (FOTO) – AlpeGossip
“P*RDHUNI”/ Albana Osmani nervozohet keq në rrjete sociale: Për monstrat atje jashtë… (FOTO)

“P*RDHUNI”/ Albana Osmani nervozohet keq në rrjete sociale: Për monstrat atje jashtë… (FOTO)

Moderatorja shumë e njohur për publikun, Albana Osmani, prej kohësh i është përkushtuar fondacionit “Ti je një luledielli”, i cili ka marrë përmasa ndërkombëtare, duke u shpallur kampion i Europës Juglindore dhe Ballkanit.

Mirëpo, Albana është hasur edhe me persona që janë përpjekur t’a pengojnë punën e saj, ndaj ajo ka bërë deklaratën e fortë në rrjete sociale.

“Për monstrat atje jashtë, që kontrollojnë në heshtje profilin tim publik, duke pritur të urrejnë, shkatërrojnë dhe të hapin profile të tjera fallso, duke thënë se s’ja vlej, se jam thjesht një vajzë televizioni, duke i shkruar mesazhe të gjithë atyre që blejnë një bluzë të thjeshtë “Ti je një luledielli” për bamirësi të mos mbështesin fondacionin. Kam një mesazh të thjeshtë për ju: Pirdhuni!

Mos harroni se gjithçka online mbetet aty. Kopjojeni këtë dhe dërgojani grupit apo familjes tuaj. Kudo që jeni, mos harroni se unë kam superfuqitë e mia, dashurinë e të gjithë njerëzve dhe Zotin.”- shkruan Albana në postim.