Mirupafshiiiim “69”/ Ja përse pozicioni “68” në seks po çmend çiftet – AlpeGossip
Mirupafshiiiim “69”/ Ja përse pozicioni “68” në seks po çmend çiftet

Mirupafshiiiim “69”/ Ja përse pozicioni “68” në seks po çmend çiftet

Shumë njerëz e dinë përmendësh pozicionin “69” , mirëpo a keni dëgjuar për çmendurinë e re?

Çiftet po luajnë mendsh për “68”, pozicioni më i ri, që është një variant modern i “69”. Nëse me pozicionin “69” çiftet duhet të bëjnë akrobacira dhe nuk e dinë se ku ta mbajnë mendjen më parë, “68” fokusohet t’i japë vetëm një personi kënaqësi.

Njëri nga partnerët qëndron i shtrirë mbi krevat me gunjët lart. Ndërsa personi tjetër ulet mbi kraharoh, duke e pozicionuar veten në mënyrë që organet gjenitale të jenë pranë gojës së partnerit.

 

Ndaj shtrihuni, shijoni dhe ekspoloroni pozicione të reja dhe mos u bëni të mërzitshëm.

Pastaj me “68”, jeni rehat dhe nuk do të torturoheni shumë.