SI ASNJËHERË MË PARË/ Turi së shpejti me një format krejt ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Turi së shpejti me një format krejt ndryshe (FOTO)

SI ASNJËHERË MË PARË/ Turi së shpejti me një format krejt ndryshe (FOTO)

Turjan Hyskao që prej largimit nga ekrani i Vizion plus dhe rekrutimin në familjen e Klan premtoi se kishte disa projekte të mëdha që do t’i sillte me lëvizjen e bujshme.

Fillimisht Turi- në rolin e autorit- riformatoi shoë-n e humorit Apartamenti 2XL në “Duplex” duke rrëmbyer primë time e së shtunës në Tv Klan

Më pas rrëmbeu edhe prime time-n e të dielës duke sjell një format të ri të quajtur “Familja” me lojëra argëtuese që bëjnë bashkë familjet shqiptare.

Por nuk ka ndërmend të ndalet me kaq! Vet Turjan Hysko zbuloi pak më parë se shumë shpejt ai do të sjell në ekran një tjetër emision, dhe është diçka krejt tjetër nga çfarë ka bërë më parë! E kujt do t’ja merrte mendja se ai do t’i dedikohej një programi sportiv. Nfa momentet e postuara në Instagram kuptohet se ka nisur puna për studion e re të emisionit “Sport Plus” që do të transmetohet në ekranin e Klan Plus si dhe një tjetër pamje nga pulti i regjisë.

Nuk ka dhënë më shumë detaje autori duke na bërë ehde më kurioz për këtë projekt të ri që pritet të nisë së shpejti.