Argjentina Ramosaj seksi dhe provokuese / Ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Argjentina Ramosaj seksi dhe provokuese / Ja si duket ajo (FOTO)

Argjentina Ramosaj seksi dhe provokuese / Ja si duket ajo (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në klipin e ri të publikuar mbrëmë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ndarë nga sekuencat e këtij kripi, ku e shohim të veshur me një bluzë të gjerë, pantallona të shkurta dhe atlete, kurse të gjitha këto ajo i kishte kombinuar edhe me syze.

Ndryshe, Argjentina është e martuar dhe ka një djalë