Orinda Huta dhe Turjan Hyska/ Dedikime dashurie në çdo cep të shtëpisë (FOTO) – AlpeGossip
Orinda Huta dhe Turjan Hyska/ Dedikime dashurie në çdo cep të shtëpisë (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska/ Dedikime dashurie në çdo cep të shtëpisë (FOTO)

Në korrik të vitit që lamë pas Orinda Huta dhe Turjan Hyska i thanë “po” njëri-tjetrit pas 10 vitesh lidhje.
Tashmë ata jetojnë në shtëpinë e tyre, të cilën duket se e kanë mbushur plot me dashuri. Një prej këtyre detaje plot dashuri Orinda e ka publikuar në Instagram.

Bëhet fjalë për një jastëk ku shkruan: “Ti dhe unë duke u përkëdhelur sëbashku”.

Në këtë mënyrë ata kanë gdhendur dedikime mjaft të ëmbla në shtëpinë e tyre duke e shijuar kështu edhe më shumë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.