Aktorja dhe ish-missi nisë përgatitjet për “Dancing With The Stars”(FOTO) – AlpeGossip
Aktorja dhe ish-missi  nisë përgatitjet për “Dancing With The Stars”(FOTO)

Aktorja dhe ish-missi nisë përgatitjet për “Dancing With The Stars”(FOTO)

Aktorja dhe ish-missi i dashur për shqiptarët Almeda Abazi tashmë ndodhet në Tiranë.
Duket se ajo do të nisë përgatitjet për nisjen e “Dancing With The Stars” që pritet të nisë më 23 mars.

Ka qenë vetë Almeda, e cila ka publikuar në rrjete sociale foto nga mbërritja e saj në Tiranë dhe gjithashtu edhe mikesha e saj balerina Isida Mollaymeri ka publikuar foto së bashku me të.

Për aktoren bukuroshe kjo do të jetë një sfidë e vërtetë pasi i është besuar prezantimi i këtij spektakli, ndonëse nuk do të jetë hera e parë kur do e shohim si moderatore. Së bashku me në “DWS” do të jetë edhe moderatori Rudi Hizmo