Fansat e kritikuan për veshjen, Elvana Gjata rikthehet me super stil, të gjithë i thonë…(FOTO) – AlpeGossip
Fansat e kritikuan për veshjen, Elvana Gjata rikthehet me super stil, të gjithë i thonë…(FOTO)

Fansat e kritikuan për veshjen, Elvana Gjata rikthehet me super stil, të gjithë i thonë…(FOTO)

Vetëm pak ditë më para këngëtarja Elvana Gjata pozoi me një veshje në ngjyrë vjollcë dhe pamë që në komentet e shumta fansat e kritikuan duke e akuzuar për stilin e dobët të të veshurit dhe gjithashtu duke i thënë se kjo veshje nuk i shkonte për shtat këngëtares pasi ishte stil plastik all Kim Kardashian.

Por mesa duket këngëtarja i ka marrë në konsideratë këto vërejtje dhe ka vendosur që komentet negative ti kthejë në komplimente.

Së fundmi në Instagram, Elvana ka pozuar një foto ku ka veshur një latex me ngjyrë të kuqe të ndezur dhe realisht fansat kanë ngelur të kënaqur nga kjo pozë e këngëtares.

Mbretëreshë, diva dhe shumë fjalë të tjera pozitive kanë mbushur komentet në foton e postuar në Instagram nga Elvana.

Epo vërejtjet të bëjnë më të fortë dhe të suksesshëm! Elvana mesa duket e ka gjetur zgjidhjen e duhur.