PUTHJE DHE KËRCIME ROMANTIKE/ Tea tregon me “shifra” se sa ndjen për Andin, ja çfarë ndodhi në “Shiko Kush Luan” (FOTOT) – AlpeGossip
PUTHJE DHE KËRCIME ROMANTIKE/ Tea tregon me “shifra” se sa ndjen për Andin, ja çfarë ndodhi në “Shiko Kush Luan” (FOTOT)

PUTHJE DHE KËRCIME ROMANTIKE/ Tea tregon me “shifra” se sa ndjen për Andin, ja çfarë ndodhi në “Shiko Kush Luan” (FOTOT)

Andi dhe Tea janë një ndër dyshet që mund të dalin çift nga “Për’puthen”, por ende asgjë nuk dihet. Të ftuar në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca zbuluan shumë mbi marrëdhënien e tyre.

Ata u bënë pjesë e lojës së shishes ku zgjidhnin të kryenin dënime apo të pranon pyetjet nga konkurrentët e tjerë.

Ndër pyetjet që patën më shumë kuriozitet për dyshen ishin se a kanë rënë në dashuri me njëri-tjetrin apo sa e pëlqejnë njëri-tjetrin.

Të dy u shprehën se e pëlqejnë njëri-tjetrin, madje Tea pyetjes së Mevlanit se nga 1 deri në 10 sa ndjejnë për njëri-tjetrin u përgjigj duke thënë 70%, pra “7”.

Ndërsa pyetjes tjetër kur do martohen ajo tha 30 shkurt. Pyetjes së Melisës nëse do mund të dashurohej me Andin, Tea tha se anon nga “Po”, njëjtë iu përgjigj edhe Andi kësaj pyetjeje.

Nga 1 deri në 10/ Plasin puthjet, Tea tregon sa e dashuron Andin,Nga 1 deri në 10/ Plasin puthjet, Tea tregon sa e dashuron Andin,