NJË TJETËR DETAJ NGA DASMA/ Elita Rudi kësaj here zbulon… (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR DETAJ NGA DASMA/ Elita Rudi kësaj here zbulon… (FOTO)

NJË TJETËR DETAJ NGA DASMA/ Elita Rudi kësaj here zbulon… (FOTO)

Ditë pas dite po zbulojmë detajet nga dasma e Elita Rudit dhe Gjikos.

Faktikisht është vetë moderatorja e cila ndan me ne të veçantat nga dita e saj më e lumtur.

Kësaj here bëhet fjalë për këpucët! Ato janë të mbuluara plot me perla e me siguri do të kenë çmim marramendës.

Mesa duket Elita ka vendosur të duket si një princeshë e vërtetë!