PRIT PAK, XHEMI ËSHTË KJO? Prezantuesja e njohur shfaqet ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë! (FOTO) – AlpeGossip
PRIT PAK, XHEMI ËSHTË KJO? Prezantuesja e njohur shfaqet ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë! (FOTO)

PRIT PAK, XHEMI ËSHTË KJO? Prezantuesja e njohur shfaqet ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë! (FOTO)

Xhemi Shehu është një nga prezantueset më të dashura për publkun shqiptar.

Ajo gjithmonë na ka bërë për vete me ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë që e ka karakterizuar që nga dalja e parë në skenë.

Të themi të drejtën, jemi çuditur nga shfaqja e saj  me një stil krejt ndryshe në kopertinën e një nga revistave të kryeqytetit.

E veshur me një “body” të zi i cili i nxjerr në pah gjoksin, një kapele dhe varëse ekstavagante Xhemi përsëri nuk na zhgënjen.

Ajo duket shumë seksi!

Epo ndonjëherë duhen dhe ndryshime të tilla…