“ARRATISET” PËR MUAJ MJALTI/ Këngëtari i njohur publikon momente romantike me bashkëshorten (FOTO) – AlpeGossip
“ARRATISET” PËR MUAJ MJALTI/ Këngëtari i njohur publikon momente romantike me bashkëshorten (FOTO)

“ARRATISET” PËR MUAJ MJALTI/ Këngëtari i njohur publikon momente romantike me bashkëshorten (FOTO)

Disa javë më parë këngëtari i njohur, Enis Bytyqi i ka dhënë fund beqarisë.
Ai është martuar me vajzën e quajtur, Rina me të cilën ka disa vite që është në një lidhje dashurie.

Menjëherë pas dasmës ata janë arratisur për muaj mjalti dhe si destinacion kanë zgjedhur një ishull luksoz në Afrikën e Jugut.

Disa nga momentet e tyre romantike Enisi i ka ndarë me miqtë e tij në Instagram.