Uau ç’surprizë: Brenaldo shkon me Eli Farën dhe Xingun për t’i propozuar… (FOTO) – AlpeGossip
Uau ç’surprizë: Brenaldo shkon me Eli Farën dhe Xingun për t’i propozuar… (FOTO)

Uau ç’surprizë: Brenaldo shkon me Eli Farën dhe Xingun për t’i propozuar… (FOTO)

Gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, mbrëmjen e djeshme është transmetuar një video speciale ku një djalë me emrin Brenaldo së bashku me Ermal Mamaqin, Eli Farën dhe bandën e Xingut ka shkuar për të propozuar për martesë partneren e tij, Xhulian.

Xhulia vjen me idenë se do bëjë një intervistë për të marrë pjesë tek “Lufta e nuseve”.

Eli, Ermali dhe banda e Xingut shkojnë drejt saj duke kënduar e duke e habitur Xhulian.

Pas tyre vjen Brenaldo i cili mban në duar një kuti me trëndafila dhe unazën.

“A dëshiron të martohesh me mua?”, e pyeti Brenaldo Xhulian e cila ishte shumë e emocionuar.

“Oh Zot, faleminderit, po dridhem”, tha Xhulia dhe përqafoi Brenaldon.