DO DUKENI NJË YLL I VËRTETË/ 5 ide si t'i kombinoni pantallonat e bardha - AlpeGossip
DO DUKENI NJË YLL I VËRTETË/ 5 ide si t’i kombinoni pantallonat e bardha

DO DUKENI NJË YLL I VËRTETË/ 5 ide si t’i kombinoni pantallonat e bardha

Jemi në prag të pranverës dhe duhet t`i shtojmë gardërobës sa më shumë ngjyra të çelura. Sigurisht që pantallonat e bardha nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj, pasi përveçse janë më të preferuarat e të gjitha stinëve, mund të kombinohen me gjithçka. Vetëm se duhet të gjeni të duhurat dhe të dini t`i kombinoni, pastaj jeni gati të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve. Vajzat e famshme të shoëbiz-it ju ndihmojnë se si t`i kombinoni pantallonat e bardha dhe të dukeni një yll Hollywood-i.