Me ose pa emision, Luana Vjollca thyen rrjetin me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
Me ose pa emision, Luana Vjollca thyen rrjetin me pamjen e re (FOTO)

Me ose pa emision, Luana Vjollca thyen rrjetin me pamjen e re (FOTO)

Luana Vjollca nuk duket më njësoj dhe pamja e saj e re është mjaft tunduese.
Moderatorja sexy teksa është duke shijuar në maksimum këtë periudhe larg ekranit është shfaqur surprizuese.

Si një sex-bombë e vërtetë Luana mban veshur një kostum i cili edhe pse nuk i nxjerr zhveshur asnjë pjepsë të trupit sërish tregon format bombastike të saj.

Moderatorja gjithmonë është e ‘mahnitshme’ me daljet e saj dhe flokët e saj të gjata e tregojnë po aq mbresëlënëse.