“GËZUAR BABIT QË LËVIZ MALET PËR…”/ Vesa Luma emocionon me fjalët e saj për Big Bastën (FOTO) – AlpeGossip
“GËZUAR BABIT QË LËVIZ MALET PËR…”/ Vesa Luma emocionon me fjalët e saj për Big Bastën (FOTO)

“GËZUAR BABIT QË LËVIZ MALET PËR…”/ Vesa Luma emocionon me fjalët e saj për Big Bastën (FOTO)

Këngëtarja Vesa Luma e ka treguar gjithmonë se Big Basta është një partner dhe baba perfekt.

Në rrjete sociale nuk mungojnë dedikimet e shumta të dashurisë, me fjalë të ëmbla që i drejtohen njëri-tjetrit.

Së fundmi, këngëtarja ka emocionuar sërish ndjekësit me rreshtat që i ka dedikuar partnerit të saj në ditën e baballarëve.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto të Big Bastës me djalin e tyre Lian dhe krah tyre ka shkruar:

Gëzuar babait që lëviz malet për shokun e tij të vogël. We love you to the New Zealand and back.