”TË VIJ TURP…”/ Trejsi Sejdini ”bën për një lekë” fansen publikisht (FOTO) – AlpeGossip
”TË VIJ TURP…”/ Trejsi Sejdini ”bën për një lekë” fansen publikisht (FOTO)

”TË VIJ TURP…”/ Trejsi Sejdini ”bën për një lekë” fansen publikisht (FOTO)

Trejsi Sejdini, bukuroshja shqiptare, është një nga personazhet më të ndjekura të rrjeteve sociale. Ajo përflitet shumë për postimet provokuese jetën e saj luksoze.

Trejsi është një person tepër aktiv në Instagram që gjatë gjithë kohës bën postime në lidhje me jetën personale ose profesionale. Ajo tregon shumë nga vendet ku shkon dhe aktivitetet që kryen.

Mbrëmjen e djeshme, bukuroshja ka vizituar një Xhami dhe sigurisht këtë gjë e ka ndarë dhe me fasnat e saj. Mesa duket, në mesazhe i kishte ardhur një koment i cili Trejsit nuk i kshte pëlqyer aq shumë dhe për këtë arsye bukuroshja e kishte bërë publike. Ndjekësja kishte ofenduar fenë dhe Trejsi i ishte kthyer.

Mesazhin e fanses dhe përgjigjen e modeles bukuroshe e keni më poshtë. /AlpeGossip.al