“NUK BESOJ TE DASHURIA E VËRTETË”/ Deklarata e Roza Latit sapo na “befasoi” (FOTO) – AlpeGossip
“NUK BESOJ TE DASHURIA E VËRTETË”/ Deklarata e Roza Latit sapo na “befasoi” (FOTO)

“NUK BESOJ TE DASHURIA E VËRTETË”/ Deklarata e Roza Latit sapo na “befasoi” (FOTO)

Moderatorja ndan me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram si çmenduritë e saj të përditshme po ashtu dhe mendimet e dëshirat e saj më të mëdha.

Dhe pikërisht këtë na ka treguar në storyn e fundit në Instagram.

Jada Smith, ka festuar ditëlindjen dhe aktori e ka uruar në një mëmyrë mjaft të veçantë, duke treguar se ata kanë festuar 24 ditëlindje së bashku.

Po rritemi në një realitet që s’besojmë dot më tek dashuria e vërtetë, do e ëndërroj gjithë jetën këtë mardhënie” ka shkruar moderatorja mbi foton e publikuar