“E PABESUSHME”/ Shihni historin e dashurisë që përfundoi nga një shaka – AlpeGossip
“E PABESUSHME”/ Shihni historin e dashurisë që përfundoi nga një shaka

“E PABESUSHME”/ Shihni historin e dashurisë që përfundoi nga një shaka

Historia e dashurisë së një vajze mund të jetë shkatërruar vetëm sepse e ka konsideruar propozimin e martesës si shaka. Ajo ka zbuluar historinë e saj për E.Jean duke kërkuar ndihmë për zgjidhjen e kësaj situate.

Vajza: I dashuri im më bën të qesh si asnjë tjetër, por ndonjëherë nuk e kuptoj nëse është serioz. E kam pritur gjatë që të më propozojë martesë, kur një ditë, në mënyrë spontane u ul në gjunjë dhe më pyeti, “A do të martohesh me mua?” Ai kishte një buzëqeshje në fytyrë,por nuk kishte unazë dhe unë i thashë “Mos u tall”. Mos vallë humba një propozim?

Përgjigja e ekspertes: Po, e humbe. Tani, romanca juaj do ketë shumë zënka. Egoja e djalit është shtypur kështu që këtë herë duhet ti propozosh ti.