BRUNE DHE SEKSI/ Njihuni me balerinën e re të “Stop” që zëvendëson Alesia Bamin (FOTO) – AlpeGossip
BRUNE DHE SEKSI/ Njihuni me balerinën e re të “Stop” që zëvendëson Alesia Bamin (FOTO)

BRUNE DHE SEKSI/ Njihuni me balerinën e re të “Stop” që zëvendëson Alesia Bamin (FOTO)

Lajmi se Alesia Bami është larguar nga “Stop” bëri bujë javën e kaluar. Më pas deklaratat e modeles dhe balerinës u komentuan shumë në media.
Ndërkohë në vendin e saj erdhi Gloria Meshi e cila qëndroi për dy puntata.

Por edhe Gloria është zëvendësuar dhe në “Stop” mbrëmjen e sotme kërceu Aulona Limani

Aulona është vetëm 19 vjeç, vjen nga Kumanova e Maqedonisë dhe ka nisur të kërcejë që 3 vjeç.