POZON PËRKRAH YJEVE TE HOLLYWOOD-IT/ Shkëlqen këngëtarja me origjinë shqiptare – AlpeGossip
POZON PËRKRAH YJEVE TE HOLLYWOOD-IT/ Shkëlqen këngëtarja me origjinë shqiptare

POZON PËRKRAH YJEVE TE HOLLYWOOD-IT/ Shkëlqen këngëtarja me origjinë shqiptare

Çdo ditë, këngëtarja numëron suksese të reja.

Së fundi, ajo ka udhëtuar në Las Vegas bashkë me të dashurin, ku vazhdon me turneun e koncerteve.

Në një fotografi që po qarkullon në internet, këngëtarja shqiptare shihet përkrah yjeve më të famshme në botë.

Ajo pozoi përkrah Jennifer Lopez, Jessica Alba, Sofia Vergara dhe Christina Milian; që të gjitha dukeshin për mrekulli.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dua Lipa është “Electricity”, në duet me Mark Ronson dhe Diplo.