I BËRI TË GJITHË TË FLISNIN PËR TË NË DASMË/ Veshja e Norës mund të ketë kushtuar më shumë se fustani i Elitës (FOTO) – AlpeGossip
I BËRI TË GJITHË TË FLISNIN PËR TË NË DASMË/ Veshja e Norës mund të ketë kushtuar më shumë se fustani i Elitës (FOTO)

I BËRI TË GJITHË TË FLISNIN PËR TË NË DASMË/ Veshja e Norës mund të ketë kushtuar më shumë se fustani i Elitës (FOTO)

Në dasmën e moderatores dhe reperit Gjiko, ashtu siç ndodh në ceremonitë e kurorëzimit të dashurisë të të famshëmve, një rëndësi të veçantë u jepet edhe të ftuarve.

Këngëtarja Nora Istrefi ishte një prej tyre, e cila ishte përkujdesur për t’i lënë të gjithë “gojëhapur” me paraqitjen e saj.

Ajo kishte zgjedhur një fustan të kuq bust, ku detajet kryesore ishin e çara dhe mëngët shoqërues si dhe kishte zgjedhur një palë këpucë të bukura Giuseppe Zanotti.

Por e dini sa ka kushtuar kjo veshje e saj? Sipas faqes “whattheywearin”, sandalet kanë kushtuar rreth 865 Euro dhe fustani plot 1450 Euro, pra në total 2315 Euro për një veshje.

Goxha çmim ëë!