Harrojeni fustanin pa të brendshme, Trejsi shkon në pub siç nuk jua priste mendja (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni fustanin pa të brendshme, Trejsi shkon në pub siç nuk jua priste mendja (FOTO)

Harrojeni fustanin pa të brendshme, Trejsi shkon në pub siç nuk jua priste mendja (FOTO)

Video e modeles Trejsi Sejdini, e njohur si “Gangsterja e Elbasanit” duke bërë sherr e gjuajtur me shishe në një club bëri xhiron e mediave e rrjeteve sociale pak ditë më parë.

Një detaj për të cilin modelja u komentua shumë ishte fakti se ajo shfaqej me një fustan me dy të çara anash dhe pa të brendshme, ç’ka solli shumë kritika.

Megjithatë mbrëmjen e djeshme Trejsi ka habitur me veshjen që ka zgjedhur këtë herë, shumë larg zhveshjes.

Ajo ka postuar disa video në Instastory ku shihet e veshur me pantallona të gjata dhe çizme teksa ndodhet në shoqërinë e mikeshave.