MOMENTE ROMANTIKE/ Marina filmon veten dhe Getin në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
MOMENTE ROMANTIKE/ Marina filmon veten dhe Getin në shtrat (FOTO)

MOMENTE ROMANTIKE/ Marina filmon veten dhe Getin në shtrat (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme dhe plot dashuri.

Së fundmi, Marina ka publikuar në Instastory një video nga shtrati, me anë të së cilës ka treguar një moment romantik mes saj dhe Getit. Ai afrohet duke e puthur, ndërsa modertorja nuk i mban dot të qeshurat nga lumturia.

Kujtojmë se ditën e djeshme Geti festoi ditëlindjen dhe Marina e uroi me fjalët më të ëmbla. “Gëzuar ditëlindjen burrit më të dashur, më të pashëm, heroit tim. Doja të të uroja më të mirën, por ti më ke mua, nuk ke nevojë”, shkruante ajo.